خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

باند فرود پهپاد در جکیگور سرباز راه اندازی شد

  باند فرود پهپاددر جکیگور سرباز راه اندازی شد

  باند فرود پهپاد در بخش جکیگور از توابع شهرستان سرباز با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسئولانی استانی و محلی راه اندازی شد.
  با ابعاد بزرگتر" href="http://www.balochpress.ir/images/docs/000031/n00031106-t.jpg"> در جکیگور سرباز راه اندازی شد" src="http://www.balochpress.ir/images/docs/000031/n00031106-b.jpg" alt="باند فرود پهپاد در جکیگور سرباز راه اندازی شد" width="300" height="162" align="top" border="0" hspace="6" vspace="6" />
   
  به گزارش بلوچ پرس، علی اوسط هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: این باند فرود می تواند زمینه ساز ایجاد فرودگاه در شهرستان سرباز باشد.
  استاندار سیستان و بلوچستان دیروز وارد چابهار شد و پس از دیدار با فرماندهان نظامی و انتظامی در جشنواره فرهنگی و ورزشی 'دا' حضور یافت، هاشمی در ادامه این سفر امروز پنجشنبه در مراسم راه اندازی باند فرود اضطراری و پل سه دهانه روستای فیروز آباد شهرستان سرباز شرکت کرد و قرار است با ریش سفیدان و سران طوایف نیز دیدار داشته باشد.
  کلنگ زنی سه مدرسه خیریه در بخش پیشین و تجلیل از این سه خیّر بومی مدرسه ساز از دیگر برنامه های استاندار سیستان و بلوچستان است.

  این مطلب تا کنون 37 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بلوچستان ,استاندار ,باند ,سرباز ,فرود ,سیستان ,باند فرود ,استاندار سیستان ,شهرستان سرباز ,
  باند فرود پهپاد در جکیگور سرباز راه اندازی شد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر